KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14155171
nr 1415 5171
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Gouache, "Promenad", Signerad, bladets mått: 33x48cm, oramat löst blad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:12:49
26/8 21:53:52
Gouache